REKLAMY,hlasování a pozvánky zde

V případě psaní do normálního článu

je budu ignorovat !!!!!

Listopad 2008

William Fichtner

17. listopadu 2008 v 1:18 | Pussyfoot
Nedokončil studia kriminalistiky na State University of New York (SUNY) v Brockportu. Absolvoval American Academy of Dramatic Arts (AADA) a stal se členem newyorského souboru Circle Repertory Theater. Účinkoval na jevišti, ale také v TV, kde vytvořil hlavní úlohy v mýdlové opeře As the World Turns (1987-93, Jak se svět otáčí), v komediálním seriálu Grace Under Fire (1994, Grace v jednom kole - ČTV) a jako host vystoupil v populárním seriálu Baywatch (Pobřežní hlídka - ČTV).

V 90. letech se uplatnil v řadě vedlejších film. úloh, z nichž jsou nejzajímavější psychopatický gangster Law v kriminálním thrilleru Albino Alligator (r. K. Spacey), slepý astronom Kent Clark ve sci-fi Contact (r. R. Zemeckis) a rybář Sully v katastrofickém snímku Dokonalá bouře (r. W. Petersen).

Robert Pattinson

17. listopadu 2008 v 1:17 | Pussyfoot


Povolání:herec
Věk:22
Datum narození:13.05.1986
Místo narození:Londýn,Anglie, Velká Británie
Znamení:Býk
Výška:185 cm
Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se v Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.
A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

A v roce 2006 dostal hlavní roli ve filmu The Haunted Airman,kde hraje Tobyho Jugga, pilota ve druhé světové válce, který je postřelen a následně ochrne. Dostane hrozný nervový šok a v podstatě zešílí.

Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Juda Lawa.
Robertův vzor je, ale Jack Nicholson. Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.

V roce 2008 podal skvělý herecký výkon ve filmu Twilight (Stmívání), kde si zahrál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena, který se zamiluje do půvabné Isabelly Swan- Kristen Stewart.

Tim (Timothy) Speedle

8. listopadu 2008 v 15:48 | Pussyfoot
Tim Speedle má diplom z biologie na Columbia University Je to knihomol, který zná ulice Miami jako nikdo jiný. Je velmi zvědavý a sečtělý. Jeho specializace je ve více oborech. Kriminalistou se stal na památku svého nejlepšího přítele. Stal se nejlepším přítelem Erica Delka. Zemřel v třetí sérii kvůli selhání zbraně, kterou si nevyčistil. Už dříve měl podobný problém, tehdy ho ale zachránila neprůstřelná vesta.

Calleigh Duquesne

8. listopadu 2008 v 15:44 | Pussyfoot
Calleighini rodiče se brali z donucení, ona se narodila krátce po svatbě. Matka pocházela z pyšné rodiny, otec byl veřejný obhájce. Calleigh viděla, jak se její rodiče topí v neúspěchu. Matka utápěla v alkoholu představy, otec hněv. Calleigh se specializuje na balistiku, má diplom z fyziky, mluví plynule španělsky. Při práci u policie v New Orleans dostala přezdívku pistolové děvče. Je věčný optimista s dobrou povaohu. Mezi spolupracovníky je velmi oblíbená, má strach z mravenců.Měla krátký románek s detektivem Johnem Hagenem.

Horatio Caine

8. listopadu 2008 v 15:42 | Pussyfoot
zatím vypisuju jen postavy


A tady jen Michael a Sara

8. listopadu 2008 v 15:26 | Pussyfoot

Foto Michaela a Wallík Mikea se Sarou

8. listopadu 2008 v 15:20 | Pussyfoot

a tady nějakej wallík


Michael Scofield

8. listopadu 2008 v 13:58 | Pussyfoot
Michael Scofield byl až donedávna normální muž s normální prací stavebního inženýra.Vše se změnilo v noc kdy Lincolna navštívil nějaký muž a že pro něj má práci.Údajně měl zabít Terrence Steadmana.Michael tomu nevěřil a proto byl ochoten udělat cokoliv aby dostal svého bratra z vězení a aby ho ochránil před popravou.Tak si nechal vytetovat plány vězení Fox River na tělo,přepadl banku a nechal se uvěznit do vězení Fox River.

Začátečník

8. listopadu 2008 v 11:49 | Pussyfoot |  Moje povídky
Ahoj tak,už před nějakou dobou jsem začala psát povídky tak se vám snad budou líbit.