REKLAMY,hlasování a pozvánky zde

V případě psaní do normálního článu

je budu ignorovat !!!!!

Prosinec 2008

Charisma Carpenter

27. prosince 2008 v 15:50 | Pussyfoot
datum narození: 23. července 1970

místo narození: Las Vegas, Nevada

výška: 171 cm

oči: ořechově hnědé

vlasy: tmavě hnědé

V Las Vegas žila a vyrůstala až do svých 15-ti let, kdy se spolu se svou rodinou přestěhovala do Mexika. Její zájem o hraní byl zcela jasný od jejího dětství. Již v 5-ti letech se přihlásila na kurzy klasického baletu. Tanec ji doprovázel i na střední škole během doby, kdy neustále měnila Mexiko a San Diego, aby nakonec skončila na Škole kreativního umění.
Po maturitě a výletu do Evropy přešla na juniorskou kolej v San Diegu a začala s obvyklými pracemi v restauracích a podobně. Také nějaký čas působila jako instruktorka aerobiku. Část roku 1991 strávila jako vedoucí roztleskávaček týmu San Diego Chargers.




Nakonec Charisma zakotvila v Los Angeles. Chtěla být učitelkou angličtiny, ale jeden zákazník ji doporučil několik hereckých škol, a tak se zapsala na velmi známou Playhouse West, kde studovala 18 měsíců. Po dokončení Playhouse West, se dala Charisma do obchodu. Po nějaké době dostala roli v seriálu "Baywatch" (Pobřežní hlídka), což v jejím životě znamenal velký zlom. Krátce na to se zalíbila Aaronovi Spellingovi, který ji obsadil do role Ashley v jeho krátké NBC sérii Malibu Shores. Zatímco pracovala na tomto seriálu, šla na konkurz "Buffy, the Vampire slayer", kde se ucházela o roli Buffy, ale místo toho ji obsadili do role Cordelie.

Její oblíbenou barvou je žlutá, má tři bratry - Michaela, Troye a Johna. Mezi její záliby patří balet, horolezectví, kolečkové brusle a má zlatého retrívra Sydney. Má jedno tetování: slunce dole na zádech. Nyní bydlí v Los Angeles, na Beverly Hills. V říjnu roku 2002 si vzala svého dlouholetého přítele z práce Damiena Hardyho a v březnu 2003 se jim narodilo dítě, které pojmenovali Donavan Charles Hardy. K její nejnovější filmové tvorbě patří film "The Groomsmen" a seriál "See Jane Date".

David Boreanaz

27. prosince 2008 v 15:48 | Pussyfoot
Povolání: Herec
Věk: 39
Datum narození: 16. 05. 1969
Místo narození: Buffalo, New York, USA
Znamení: Býk
David Boreanaz se narodil 16.května 1969 v Buffalu ve státě New York a vyrostl ve Philadelphii. Má dvě sestry Beth a Bo. Jeho otcem je Dave Roberts, Philadelphská 'rosnička', matka se jmenuje Patti. Rodné jméno Davidova otce je David Thomad Boreanaz. Už od dětství David snil o tom, že se stane hercem a jakmile dokončil střední školu, odstěhoval se do New Yorku a začal studovat herectví na Ithica College.

Po ukončení studia se přesunul do Los Angeles kde na sebe poprvé upozornil, když se objevil na TV obrazovce jako přítel Kelly Bundové v sitkomu Ženatý se závazky. Ale pravý zlom pro něj znamenal teprve seriál Buffy, přemožitelka upírů, kde hrál upíra Angela, a také spin-off Angel, kde již vystupoval jako hlavní postava.

Kromě televize se David Boreanaz objevil ve filmech jako např. Valentine, Chodím s Lucy či These Girls (kde si mimochhodem vystřihnul vtipnou scénku úplně 'bez'). V serialu Bones hraje agenta FBI Seeley Bootha, který řeší zapeklité případy spolu s antropoložkou Temperance Brennan. V lednu 1997 se David oženil s Ingrid Quinn, ale o 2 roky později se rozvedli. Nyní je podruhé šťastně ženatý s Jamie Bergman a v roce 2002 se jim narodil syn Jaden Rayne.
Nesou se informace o tom, že má tajný vztah s herečkou Sarah Michelle Gellar, která byla příčinou rozvodu Davide Boreanaze se svou ženou.

Zajímavosti:
- Jeho oblíbené jídlo
jsou benediktýnská vejce a filadelfské sýrovo-steakové sendviče.
- Mezi jeho koníčky patří turistika, jízda na horském kole, čtení a hudba.
- Nerad se na sebe dívá v televizi.
- Má tetování na každém zápěstí, jedno znamená "Duše" a druhé "Osud". Jeho žena Jamie má stejná tetování.
- Má fóbii z kuřat.
- Povídá se, že při natáčení Buffy, měl poměr se Sarah Michelle Gellar alias Buffy.
- Má italské a české předky.

David Boreanaz


Popis seriálu Angel

27. prosince 2008 v 15:45 | Danina
Je to spin-off seriálu Buffy,přemožitelka upírů a hlavní roli tam David Boreanaz - Angel už jen podle přečtení epizod mi přijde jako bezva seriál.

Nějak

2. prosince 2008 v 19:19 | Danina
Nějak nemám moc čáásku.Omluvte mě že tu není moc obrázků ale já mám pomalej net .