REKLAMY,hlasování a pozvánky zde

V případě psaní do normálního článu

je budu ignorovat !!!!!

Charisma Carpenter

27. prosince 2008 v 15:50 | Pussyfoot
datum narození: 23. července 1970

místo narození: Las Vegas, Nevada

výška: 171 cm

oči: ořechově hnědé

vlasy: tmavě hnědé

V Las Vegas žila a vyrůstala až do svých 15-ti let, kdy se spolu se svou rodinou přestěhovala do Mexika. Její zájem o hraní byl zcela jasný od jejího dětství. Již v 5-ti letech se přihlásila na kurzy klasického baletu. Tanec ji doprovázel i na střední škole během doby, kdy neustále měnila Mexiko a San Diego, aby nakonec skončila na Škole kreativního umění.
Po maturitě a výletu do Evropy přešla na juniorskou kolej v San Diegu a začala s obvyklými pracemi v restauracích a podobně. Také nějaký čas působila jako instruktorka aerobiku. Část roku 1991 strávila jako vedoucí roztleskávaček týmu San Diego Chargers.
Nakonec Charisma zakotvila v Los Angeles. Chtěla být učitelkou angličtiny, ale jeden zákazník ji doporučil několik hereckých škol, a tak se zapsala na velmi známou Playhouse West, kde studovala 18 měsíců. Po dokončení Playhouse West, se dala Charisma do obchodu. Po nějaké době dostala roli v seriálu "Baywatch" (Pobřežní hlídka), což v jejím životě znamenal velký zlom. Krátce na to se zalíbila Aaronovi Spellingovi, který ji obsadil do role Ashley v jeho krátké NBC sérii Malibu Shores. Zatímco pracovala na tomto seriálu, šla na konkurz "Buffy, the Vampire slayer", kde se ucházela o roli Buffy, ale místo toho ji obsadili do role Cordelie.

Její oblíbenou barvou je žlutá, má tři bratry - Michaela, Troye a Johna. Mezi její záliby patří balet, horolezectví, kolečkové brusle a má zlatého retrívra Sydney. Má jedno tetování: slunce dole na zádech. Nyní bydlí v Los Angeles, na Beverly Hills. V říjnu roku 2002 si vzala svého dlouholetého přítele z práce Damiena Hardyho a v březnu 2003 se jim narodilo dítě, které pojmenovali Donavan Charles Hardy. K její nejnovější filmové tvorbě patří film "The Groomsmen" a seriál "See Jane Date".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 IONEL IONEL | Web | 29. prosince 2008 v 19:53 | Reagovat

Ahoj u mě je další díl povídky Můj Příběh z Bronxu jestli se ti líbil tak se stav.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama