REKLAMY,hlasování a pozvánky zde

V případě psaní do normálního článu

je budu ignorovat !!!!!

Září 2010

Bronson Pelletier Talks Breaking Dawn!

27. září 2010 v 18:38 | Pussyfoot → Alice


New Picture Of Jamie Campbell Bower Naked!

27. září 2010 v 18:35 | Pussyfoot → Alice
Ahojky promiňte, že nepřidávám články ale nebyl vůbec čas ani nálada, tak mi to plsky odpusťte. 
No když jsem viděla tuhle fotku tak jsem málem spadla z židle :-D





Pobertové aneb jak to všechno začalo 3.část

16. září 2010 v 19:00 | Pussyfoot → Alice |  Povídky Harry Potter
Ahojky tady máte další díl povídky a navíc prozatímní dessík :-D tak snad se Vám obojí líbí

3.Kapitola
Srabus
Když už všichni byli po večeři primusové a primusky odváděli studenty na jejich koleje kde se ubytovali. Remus,Peter, James a Sirius měli pokoj spolu. Ráno když se probudil vstal a přešel k Siriusovi šťouchl ho mluvil na něj" " Siriusi vstávej, dělej musíme na hodinu Dějiny čar a kouzel. "Sirus nereagoval oddechl si a spal dál, James se naštval a ozvala se rána "Mlask". V tu chvíli se Sirius probudí a vstane. "Jsi normální ? Vždyť jsi mi mohl vyrazit zuby." James se jen usmál: " Aspoň by kolem nelétaly samý holky, tak sebou hoď sebou musíš se oblíknout". 
Zatímco se Sirus oblékal James si dával věci do brašny a díval se na rozvrh " No věřil bys tomu? První hodinu máme Dějin čar a kouzel potom máme Přeměňování, Lektvary, Kouzelné formule a Létaní. Všechno hrůza ale na to létání se děsně těším, co ty?" Sirius konečně zareagoval " Říkal jsi něco ?" James zakroutil hlavou " Ne nic tak pojď už musíme." Už byli hotoví a běželi na hodinu.
Když vběhli do třídy profesor Binns se na chvilku odvrátil od třídy "Pane Blacku a Pottere, jdete pozdě hodina začínala před dvaceti minutami." Šli k posledním volným lavicím a James se omlouval i za Siriuse "Promiňte pane profesore zaspali jsme". Profesor Binns se usmál: "Asi Vám oběma koupím budík, abyste nezaspávali." 
Hodina uběhla jako nic. Zazvonilo a profesor se snažil překřičet třídu: "Nezapomeňte na úkol, který jsem...". Než stačil doříct větu, celá třída už byla pryč. Na hodině přeměňování nedělal Sirius nic jiného než koukal na May, nedokázal od ní odtrhnout oči, utrhl si kousek pergamenu něco na něj napsal svým úhledným písmem a hodil ho May. Když si to přečetla usmála se a souhlasně zakejvala hlavou. Sirius lišácky se usmál, profesorka McGonagallová si toho všimla " Pane Blacku, Vám přijde vtipné moje vyprávění ? Máte školní trest v šest hodin u mě v kabinetě. Sirius zaprotestoval: " Ne paní profesorko,já jen... radši nic." Souhlasně se usmála a pokračovala v povídání. "Jak už jsem Vám řekla budu potěšena, když budete v mých hodinách dávat pozor.
Po zbytek hodiny Sirius už raději nevyrušoval. 
Venku krásně svítilo slunce a obloha byla krásně modrá, školní pozemky byly zaplněné dovádějících a učících se studentů. Sirius s Jamesem se procházeli po školním pozemku a hodnotili holky. 
Cestou potkali May. James si odkašlal: "Ehm... asi si půjdu udělat úkoly, takže zatím lidi. Mlčky se na sebe dívali, Sirius už nemohl vydržet to hrobové ticho: "Tak jak ses měla ?" Chvilku se dívala do země, potom se mu podívala do očí: "Jo fajn, proč jsi se mnou od zařazování nemluvil?" Aniž si to uvědomovala tak se rozkřičela: "Je to proto, že mě Moudrý klobouk zařadil do Zmijozelu? Jenomže já si to pitomý zařazování nevymyslela, já nechtěla jít do Zmijozelu, o nic takového jsem se fakticky neprosila". Těžce si oddychovala, až se musela držet za boky jak ji v nich píchalo. Sirius nevěřícně zíral na May: "Neřekl jsem, že a to můžeš, jen jsem nevěděl co ti říct". Už se na May nedíval, ta se tvářila jakoby hledala správná slova "A teď už víš? Když se na Siriuse podívala tak mlčel: "Fajn jak chceš, až budeš vědět co říct, tak přijď." S těmito slovy odešla.
James, který to vše viděl, běžel k Siriusovi, kamaráde pojď půjdeme se rozptýlit. Procházeli se mezi stromy a u posledního stromu seděl chlapec dlouhými černými mastnými vlasy. James se na chvilku zastavil a ukázal na chlapce: " Vidíš ho?" Sirius vzhlédl ke stromu: "Máš na mysli Mastňáka? A co sním ?" James se rozhlížel jestli na pozemku není nějaký učitel: "Pojď půjdeme se trochu pobavit a pak šli k chlapci u stromu. 
James a Sirius stáli nad chlapcem, Sirius začal mluvit za Jamese: "Ahoj chlape", čekal nějakou reakci, ale chlapec nepohnul ani brvou: " Hej Mastňáku!" c
Chlapec se na Siriuse podíval, jakoby jeho pohled měl Siriuse zabít. Rychle vstal:
 " Já nejsem žádný Mastňák, ale Severus Snape". James se uchechtl : "No pro nás budeš vždycky Mastňák anebo ještě líp SRABUS, jo to bude mnohem lepší". V tu ránu se chlapec rozbrečel a utekl do hradu. Sirius se zasmál:"Srabus".

Kristen Stewart - Argentina

6. září 2010 v 20:17 | Pussyfoot → Alice
imagebam.com imagebam.com


ach škola zase škola :-(

6. září 2010 v 19:12 | Pussyfoot → Alice |  ...Gup
Ahojky tak je tu zase škola :-)  :-(
 tak abych to shrnula  můj dojem  z prvního dne školy (první den protože, minulý týden jsem byla ve škole jen 1.9. a od čtvrtka jsem měla praxi)   katastrofa, v pondělí máme 3 hodiny po sobě jednu a tu samou učitelku :-(   a rozvrh vůbec děs :-(