REKLAMY,hlasování a pozvánky zde

V případě psaní do normálního článu

je budu ignorovat !!!!!

Blood

20. května 2011 v 8:22 | Pussyfoot → Alice |  Moje povídky
Ahojky tak konečně se zas hlásím a mám tu povídku tak snad se bude líbit :-) možná je
trošičku morbidní :-)

Dívka jejíž vlasy byly černé jako eben a oči měla jako studánky, ležela na břiše téměř nehybně, bylo slyšet jenom její nepravidelné dýchání. Muž, který nad ní ležel se vzrušeně svými tesáky zaryl do její kůže, po které stékala horká krev, při sání její tělo pevně svíral. Jejich ruce se pevně svírali v jednu .

Minulou noc
Za dveřmi se ozvalo slabé ale neustálé klepání , muž si dával na čas než došel ke dveřím, přemýšlel " jestli to není jeho bratr Stefan muž s rozježenými ale ten to být nemohl nemohl být tak rychle z Chicaga a Elena to taky být nemohla prázdniny trávila se svým bratrem Jeremym v New Yorku."
Klepání bylo silnější a odhodlanější muž sundal řetěz, ve dveřích stál jak přimrazený nemohl uvěřit tomu, že dívka která ho málem zabila tam stojí, kývnutím jí pokynul aby vešla dovnitř. Dívka vešla do domu, rozhlížela a potom promluvila " Ahoj vím, že jsem poslední osoba kterou by jsi tady čekal… a taky vím, že se zlobíš" dodala když viděla jeho výraz "popravdě zlobím ? Jo to jsi uhodla vždyť jsi mě málem zabila. " byl rozzuřenější než zpočátku. Dívka šla k muži blíž, a blíž " Damone vím, že to co jsem udělala nic neomluví ale já potřebuju tvoji pomoc" on se na ni nevěřícně podíval , dívka k němu přišla dívala se mu do očí políbila ho na rty, po neurčité chvilce se od něj odtáhla a pak přemýšlela "to nebylo zrovna moc chytré a co tu vůbec dělám ? Vybavuju se s upírem a chci ho žádat o pomoc ? Asi jsem se zbláznila. " Rozum jí říká aby odešla ale srdce jí radilo zůstala a poprosila ho o pomoc.

Dlouhou chvíli se dívala do země ale potom usoudila, že by bylo vhodnější se Damonovi dívat do očí, žádné nebezpečí jí nehrozí má řetízek se sporýšem . Nakonec promluvil " Takže co jsi chtěla ?" dívka koukala nepřítomně a potom promluvila "Hmm? Co jsi říkal? Ehm jo no víš já vím, že se na mě po právu zlobíš a taky vím, že nestojíš o to abys jsi mi pomohl ale prosím tě já potřebuju tvojí pomoc jsi jediný kdo mi může pomoct, jediný koho o to můžu požádat aniž by ses na mě pohoršeně díval. Aha asi budeš chtít vědět co potřebuju viď ? " Damon pobaveně kývl hlavou. Vypadalo to že si to rozmyslela ale nakonec se odhodlala a sundala kabát' "A chceš to probrat tady dole nebo by sis o tom chtěla promluvit nahoře" řekl nakonec Damon.
Nakonec zamířili nahoru. Dívka trošku za přemýšlela a pomyslela si, že to co po něm bude žádat je ještě šílenější než chodit s nějakým upírem.
" No ty víš, že jsem měla dost krutý období. Smrt rodiny, drogy, alkohol a tak jsem se rozhodla, že bych tě požádala aby jsi mě kousl, jelikož chci vědět jestli mi na mém životě ještě záleží, protože já to nevím a ty jsi ta nejlepší osoba jak to zjistit, ale Stefan se to nesmí za žádnou cenu dozvědět. Myslím, že by zabil asi nás oba."
Damon se snažil vstřebat vše co na něj bylo naloženo a nebylo toho zrovna málo. "Hmm no a jak víš, že bych to chtěl udělat, a navíc nemám důvod ti pomáhat" Damon stál jak zmrazený a měřil si Sophie svým sexy pohledem. Přemýšlel proč mu to nabídl a nakonec se rozhodl "Tak dobře ale mám podmínku". Sophie byla štěstím bez sebe " A jakou?"
"Chci aby jsi byla víc než moje krevní banka, chci aby jsme byli my dva samozřejmě před Stefanem, kdyby věděl co mezi
náma bude tak by nás asi fakt zabil. "Platí". Dívka se svlékla do polonaha lehla si na postel a nad ní si lehl Damon a pomalu se jí zakousl nad pupík teplá krev stékala po jejím břiše.
Pokračování ? Asi bude =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CC CC | Web | 20. května 2011 v 16:50 | Reagovat

inspirace VD? :D teda alespoň co se týče jmen, bohužel to nemám čas přečíst celý, ale není to špatný :)...
no jo, je to děs, ale já jsem si nakonec tu maturitu přesunula na září...

2 Myška369 Myška369 | Web | 3. června 2011 v 22:16 | Reagovat

pěkný =) máš talent :-)

3 IONEL IONEL | Web | 6. června 2011 v 19:01 | Reagovat

Krásnej design ;-)

4 Elkaelka Elkaelka | Web | 11. srpna 2011 v 14:51 | Reagovat

čauky, na mém blogu je informace o budoucích změnách.. potřebovala bych vědět, jestli chceš být i nadále mé sb, díky

Ella+má nová adminka

5 Reehan Reehan | E-mail | Web | 19. června 2012 v 15:56 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama