REKLAMY,hlasování a pozvánky zde

V případě psaní do normálního článu

je budu ignorovat !!!!!

Červenec 2014

Victoria Argent

27. července 2014 v 13:43 | Pussyfoot → Alice |  Teen Wolf / Lovci
Victoria je matka Allison a manželka Chrise. Na dceři ji velmi záleží a proto udělá se Scottem dohodu, nechá ho naživu když se přestane vídat s Allison, ale dohodu poruší. Victoria je při pokusu Scotta zabít pokousána. Chris jí pomůže spáíchat sebevraždu.

Chris Argent

27. července 2014 v 13:38 | Pussyfoot → Alice |  Teen Wolf / Lovci
Byl vychováván jako lovec, narozdíl od sestry a otce jemu záleží na bezpečí druhých. Vyznává víru, že by se neměli zabíjet všichni vlkodlaci, jen ti co útočí na lidi. Snaží se svou dcera chránit a proto nesouhlasí, že Allison a Scott spolu chodí. Chris je dobrým lovcem.

Allison Argent

27. července 2014 v 13:33 | Pussyfoot → Alice |  Teen Wolf / Lovci
Allison pochází z rodiny lovců. Než se přestěhovala s rodinou do Beacon Hills, žila v San Franciscu. Chodila se Scottem McCallem.. Její nejlepší kamarádka je Lydia Martinová, mezi její další přátelé patří Stiles Stilinsky. Je vynikající lukostřelkyně.Nové zaměření

27. července 2014 v 12:34 | Pussyfoot → Alice |  ...Gup
Ahojky, hoodně dlouho jsem tu nebyla a pokusím se to aspoň nějak napravit. Začnu tím, že můj blog se bude zaměřovat na seriál Teen Wolf :-) na facebooku mám stránku Usmívající se
https://www.facebook.com/supernaturalteenwolfannie?ref=hl

Werewolf and Fairy

14. července 2014 v 14:51 | Pussyfoot → Alice |  Moje povídky
Tuto básničku jsem našla na netu a moc se mi líbila tak jsem jí musela dát k povídce
Sametový kožich,
černý jak noc.
Vyceněné zuby,
bílé jak sníh.
Už čeká, až přijdeš,
už čeká tam na tebe,
už čeká ten vlk
a vyje pro Tebe.
Werewolf and Fairy
Na mýtině stál bílý vlk a poslouchal své okolí, slyšel něčí rychlé kroky, které značili útěk. Byla to dívka, pronásledoval ji černý vlk, běžela co jí nohy stačili, najednou se jí podlomila noha. Spadla na kolena a před jejím obličejem se objevil bílý vlk, a koukal jí do očí, dívka se ani nepohnula, za zády jí vrčel černý vlk. Bílý vlk dívku přeskočil a padl na černého vlka, děvče se otočilo a sledovalo zápas mezi vlky. Vyhrál bílý vlk, černý vlk se otřepal a poraženě odešel. Vítězný vlk se postavil před dívku, ta opatrně natáhla ruku, vlk zavrčel ale dívka se nevzdala dále zvedala ruku a položila ji na vlkovu hlavu, kterou pohladila. Vlk se ještě jednou podíval na děvče a odešel z lesa. Dívka se zvedla a odešla hluboko do lesů.
Stojí muž před zrcadle a hrábne si do vlasů, kde ještě před chvílí měla ruku dívka na níž nedokázal zapomenout. S myšlenkami na dívku v lese ulehl do postele. Mezitím dívka v jeskyni vyprávěla co se jí v lese přihodilo, řekla svým sestrám vše, jen nezmínila bílého vlka toho chtěla mít jen pro sebe, chtěla ho mít jako své tajemství.
Slunce svítalo a muž se pomalu chystal za svojí smečkou. Setkal se svojí smečkou ale myšlenkami byl u dívky, kterou v noci potkal.
"Dereku na co myslíš" zeptal se tmavovlasý chlapec se jménem Scott, muž se otřepal a poté odpověděl "Jen jsem si na něco vzpomněl" "Pojďte půjdeme si trochu zařádit do lesa. " Navrhl mladík se jménem Aiden, usmála se celá smečka kromě Dereka. Co když tam bude pomyslel si Derek. Nakonec kývnul na smečke a vyšel za nimi.
Po lese pobíhali vlci různých barev, jeden se přiblíž k mýtině, byl to ten bílý vlk, slabý vítr mu čechral srst.
Ucítíl vůni, kterou znal z předešlé noci, vůně se táhla až k jeskyni, ve které nikdo nebyl smutně se otočil a chtěl odejít když se za ním ozvalo "Počkej". Vlk se otočil za hlasem a uviděl dívku, neobyčejně krásnou. Dívka šla blíž k vlkovi, klekla si k němu a do ucha mu pošeptala "Prosím proměň se do své podoby" vlk se podíval do očí. Dívka si stoupla a stál před ní muž. Chvíli se na sebe dívali a dívka na stavila ruku před sebe muž udělal to samé a jemně se dotkl její ruky, poté propojili své ruce v jednu. "Jsem Bianca" promluvila dívka a přitom koukala na jejich spojené ruce. Muž se podíval na dívku "Já Derek." Odpověděl. Rychle dívku k sobě přirazil a políbil ji.
Konec jsem nechala schválně otevřený, kdyby jste chtěli pokračování
Tuto básničku jsem našla na netu a moc se mi líbila tak jsem jí musela dát k povídce :-) Sametový kožich, černý jak noc. Vyceněné zuby, bílé jak sníh. Už čeká, až přijdeš, už čeká tam na tebe, už čeká ten vlk a vyje pro Tebe. Werewolf and Fairy Na mýtině stál bílý vlk a poslouchal své okolí, slyšel něčí rychlé kroky, které značili útěk. Byla to dívka, pronásledoval ji černý vlk, běžela co jí nohy stačili, najednou se jí podlomila noha. Spadla na kolena a před jejím obličejem se objevil bílý vlk, a koukal jí do očí, dívka se ani nepohnula, za zády jí vrčel černý vlk. Bílý vlk dívku přeskočil a padl na černého vlka, děvče se otočilo a sledovalo zápas mezi vlky. Vyhrál bílý vlk, černý vlk se otřepal a poraženě odešel. Vítězný vlk se postavil před dívku, ta opatrně natáhla ruku, vlk zavrčel ale dívka se nevzdala dále zvedala ruku a položila ji na vlkovu hlavu, kterou pohladila. Vlk se ještě jednou podíval na děvče a odešel z lesa. Dívka se zvedla a odešla hluboko do lesů. Stojí muž před zrcadle a hrábne si do vlasů, kde ještě před chvílí měla ruku dívka na níž nedokázal zapomenout. S myšlenkami na dívku v lese ulehl do postele. Mezitím dívka v jeskyni vyprávěla co se jí v lese přihodilo, řekla svým sestrám vše, jen nezmínila bílého vlka toho chtěla mít jen pro sebe, chtěla ho mít jako své tajemství. Slunce svítalo a muž se pomalu chystal za svojí smečkou. Setkal se svojí smečkou ale myšlenkami byl u dívky, kterou v noci potkal. “Dereku na co myslíš” zeptal se tmavovlasý chlapec se jménem Scott, muž se otřepal a poté odpověděl “Jen jsem si na něco vzpomněl” “Pojďte půjdeme si trochu zařádit do lesa. “ Navrhl mladík se jménem Aiden, usmála se celá smečka kromě Dereka. Co když tam bude pomyslel si Derek. Nakonec kývnul na smečke a vyšel za nimi. Po lese pobíhali vlci různých barev, jeden se přiblíž k mýtině, byl to ten bílý vlk, slabý vítr mu čechral srst. Ucítíl vůni, kterou znal z předešlé noci, vůně se táhla až k jeskyni, ve které nikdo nebyl smutně se otočil a chtěl odejít když se za ním ozvalo “Počkej”. Vlk se otočil za hlasem a uviděl dívku, neobyčejně krásnou. Dívka šla blíž k vlkovi, klekla si k němu a do ucha mu pošeptala “Prosím proměň se do své podoby” vlk se podíval do očí. Dívka si stoupla a stál před ní muž. Chvíli se na sebe dívali a dívka na stavila ruku před sebe muž udělal to samé a jemně se dotkl její ruky, poté propojili své ruce v jednu. “Jsem Bianca” promluvila dívka a přitom koukala na jejich spojené ruce. Muž se podíval na dívku “Já Derek.” Odpověděl. Rychle dívku k sobě přirazil a políbil ji. Konec jsem nechala schválně otevřený, kdyby jste chtěli pokračování :-)