REKLAMY,hlasování a pozvánky zde

V případě psaní do normálního článu

je budu ignorovat !!!!!

Aiden and Ethan

11. září 2014 v 17:25 | Pussyfoot → Alice |  Decaulionova smečkaEthan říká, že s nimi bylo špatně zacházeno jako se členy smečky brutálních vlkodlaků, když Deucalion pomáhal rozvíjet jejich schopnosti spojit do formy velkého alfy.

Poté, co zvládli schopnost, zabili zbytek smečky, stali se alfy, a připojili se k Alpha smečce.

Během Lunar Eclipse, jejich sloučený alfa byl zabit Darachem. Zatímco oni přežili jako jednotlivci, jejich postavení Alpha bylo ztraceno.

Ethan je homosexuál a chodil Dannym Mahealanim, zatímco Aiden byl před svou smrtí, romanticky zapletený s Lydií Martin.

Aiden zemřel ve snaze pomoci Scott McCall ušetřit Stilese Stilinskiho v The Divine Move.

Ethan říkal, že on a jeho bratr byl "omega" ve smečce Alf. To neznamená, že oni byli "omegy", jen to byly zneužíváni a týráni. Je to urážka, nic víc.

Dvojčata se pokusí chytit Isaaca Laheye a tajemnou dívku (Braeden). Pěšky jsou schopni dohonit a téměř chytit motocykl, na kterém se Isaac a dívka pokouší o útěk . Splynou do jedné obří alfy a začnou útočit na Isaaca a dívku.Elektrický šroub vystřelil z "modifikovaného tazeru" způsobil, že se rozdělili zpět do dvou samostatných jedinců. Později se objeví v Beacon Hills High School a znovu zaútočí na tajemný dívku, spolu se zbytkem smečky.

Ethan a Aiden jsou vidět v přátelských rozhovorech s Lydií a Dannym ve školní knihovně.

Dvojčata se spojí před Isaacem a Scottem. Zastaví se pouze tehdy, když se ukáže Deucalion . On je trestá říznutím oba přes tvář.

Ethan sedí s Dannym na výletě s týmem Cross Country po velké bitvě mezi Alfa smečkou a Scottovo a Derekovo smečkou. Aiden je uveden v flashbacku užívání si s Lydií. Později pomáhá Kali dostat Ennise k Dr. Deatonovi. Ten ji utěšuje po Ennisově smrti.

Ethan je během cesty lacrossového týmu v pokoji s Dannym. Dvojice si začne užívat, ale Ethan začne blouznit .. Stiles ho zastaví. Podle Kali se má Derek připojit ke smečce nebo bude zabit.

Ethan přináší Dannyho do nemocnice na dušnost a bolesti na hrudi. Ethan přiznává, že on a jeho bratr šel po Lydii a Dannym, protože věděli, že jeden z nich byl důležitý pro Scotta. Obě dvojčata držejí Jennifer Blake v zajetí během útoku na Dereka v podkroví.

Aiden konfrontuje Ethana a řekne mu, aby přestal mluvit s Dannym. Později, je viděn s Lydií, dokud ho konfrontuje o zabíjení Boyd. Ethan odhalí příběh dvojčat Scottovi a Stilesovi byli omegy smečky, Byli zneužiti, dokud je Deucalion nenašel. Ukázal jim, jak ovládat svou moc sloučení dohromady, což jim umožňuje odstranit celou svoji smečku a stávají se alfami tím, že zabije jejich vlastní. Aiden je vidět jak bojuje s Corou až Ethan a Scott zastavují boj. Aiden a Ethan jsou vidělěni na koncertě.

Dvojčata prohledali nemocnice při hledání Jennifer Blake. Dostanou do boje se Scott, Derek, Peter, a Argentem.

Dvojčata dopadnout paní Morrellovou spolu s Kali a Deucalionem.

Ethan jde na Veterinární kliniku chce aby mu Lydia, pomohla zastavit Aidena a Kali zabít Dereka. Sloučená dvojčata zaútočí na Jennifer a ona jim zlomí vaz. Přežívají díky Deatonovi.

Dvojčata už nejsou Alfy , ale Scott se snaží , dozvědět, jak ovládat svou vlkodlačí stránku.

Ethan a Aiden se pokusí připojit Scottově smečce, ale jsou odmítnuti. Pomáhají Scottovi a jeho smečce najít Williama Barrowa.

Aiden zřizuje Halloween Party pro Dannyho, a snaží se dokázat, Lydii, že není "špatný člověk".

Dvojčata se snaží získat důvěru Scotta, tím, že mu nabízí ochranu. Jsou vystaveni zkoušce, když Oni útočí na dům McCallových.

Aiden pomáhá Lydii hledání Stilese.

Ethan a Aiden pomoci Scott najít Stiles. Ethan se snaží zachránit Dannyho z pasti tím, že srazí k zemi ho a políbí.

Dvojčata pomáhaí Scottovi získat svitek, který patřil Silverfinger a surově napadnou nepřátelského vlkodlaka.

Ethan říká, že on a jeho bratr nemůžou zůstat ve škole. Ethan a Aiden jsou ovládáni Nogitsune a bojujou s Isaacem, Allison, a Kirou.

Dvojčata chtějí odejít, ale Derek je přesvědčí, aby zůstali a pomohli Scottovi bojovat proti Nogitsune. Aiden je zabit.

P.S. omlouvám se za překlad vím není to nic moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama