REKLAMY,hlasování a pozvánky zde

V případě psaní do normálního článu

je budu ignorovat !!!!!

Moje povídky

Werewolf and Fairy

14. července 2014 v 14:51 | Pussyfoot → Alice
Tuto básničku jsem našla na netu a moc se mi líbila tak jsem jí musela dát k povídce
Sametový kožich,
černý jak noc.
Vyceněné zuby,
bílé jak sníh.
Už čeká, až přijdeš,
už čeká tam na tebe,
už čeká ten vlk
a vyje pro Tebe.
Werewolf and Fairy
Na mýtině stál bílý vlk a poslouchal své okolí, slyšel něčí rychlé kroky, které značili útěk. Byla to dívka, pronásledoval ji černý vlk, běžela co jí nohy stačili, najednou se jí podlomila noha. Spadla na kolena a před jejím obličejem se objevil bílý vlk, a koukal jí do očí, dívka se ani nepohnula, za zády jí vrčel černý vlk. Bílý vlk dívku přeskočil a padl na černého vlka, děvče se otočilo a sledovalo zápas mezi vlky. Vyhrál bílý vlk, černý vlk se otřepal a poraženě odešel. Vítězný vlk se postavil před dívku, ta opatrně natáhla ruku, vlk zavrčel ale dívka se nevzdala dále zvedala ruku a položila ji na vlkovu hlavu, kterou pohladila. Vlk se ještě jednou podíval na děvče a odešel z lesa. Dívka se zvedla a odešla hluboko do lesů.
Stojí muž před zrcadle a hrábne si do vlasů, kde ještě před chvílí měla ruku dívka na níž nedokázal zapomenout. S myšlenkami na dívku v lese ulehl do postele. Mezitím dívka v jeskyni vyprávěla co se jí v lese přihodilo, řekla svým sestrám vše, jen nezmínila bílého vlka toho chtěla mít jen pro sebe, chtěla ho mít jako své tajemství.
Slunce svítalo a muž se pomalu chystal za svojí smečkou. Setkal se svojí smečkou ale myšlenkami byl u dívky, kterou v noci potkal.
"Dereku na co myslíš" zeptal se tmavovlasý chlapec se jménem Scott, muž se otřepal a poté odpověděl "Jen jsem si na něco vzpomněl" "Pojďte půjdeme si trochu zařádit do lesa. " Navrhl mladík se jménem Aiden, usmála se celá smečka kromě Dereka. Co když tam bude pomyslel si Derek. Nakonec kývnul na smečke a vyšel za nimi.
Po lese pobíhali vlci různých barev, jeden se přiblíž k mýtině, byl to ten bílý vlk, slabý vítr mu čechral srst.
Ucítíl vůni, kterou znal z předešlé noci, vůně se táhla až k jeskyni, ve které nikdo nebyl smutně se otočil a chtěl odejít když se za ním ozvalo "Počkej". Vlk se otočil za hlasem a uviděl dívku, neobyčejně krásnou. Dívka šla blíž k vlkovi, klekla si k němu a do ucha mu pošeptala "Prosím proměň se do své podoby" vlk se podíval do očí. Dívka si stoupla a stál před ní muž. Chvíli se na sebe dívali a dívka na stavila ruku před sebe muž udělal to samé a jemně se dotkl její ruky, poté propojili své ruce v jednu. "Jsem Bianca" promluvila dívka a přitom koukala na jejich spojené ruce. Muž se podíval na dívku "Já Derek." Odpověděl. Rychle dívku k sobě přirazil a políbil ji.
Konec jsem nechala schválně otevřený, kdyby jste chtěli pokračování
Tuto básničku jsem našla na netu a moc se mi líbila tak jsem jí musela dát k povídce :-) Sametový kožich, černý jak noc. Vyceněné zuby, bílé jak sníh. Už čeká, až přijdeš, už čeká tam na tebe, už čeká ten vlk a vyje pro Tebe. Werewolf and Fairy Na mýtině stál bílý vlk a poslouchal své okolí, slyšel něčí rychlé kroky, které značili útěk. Byla to dívka, pronásledoval ji černý vlk, běžela co jí nohy stačili, najednou se jí podlomila noha. Spadla na kolena a před jejím obličejem se objevil bílý vlk, a koukal jí do očí, dívka se ani nepohnula, za zády jí vrčel černý vlk. Bílý vlk dívku přeskočil a padl na černého vlka, děvče se otočilo a sledovalo zápas mezi vlky. Vyhrál bílý vlk, černý vlk se otřepal a poraženě odešel. Vítězný vlk se postavil před dívku, ta opatrně natáhla ruku, vlk zavrčel ale dívka se nevzdala dále zvedala ruku a položila ji na vlkovu hlavu, kterou pohladila. Vlk se ještě jednou podíval na děvče a odešel z lesa. Dívka se zvedla a odešla hluboko do lesů. Stojí muž před zrcadle a hrábne si do vlasů, kde ještě před chvílí měla ruku dívka na níž nedokázal zapomenout. S myšlenkami na dívku v lese ulehl do postele. Mezitím dívka v jeskyni vyprávěla co se jí v lese přihodilo, řekla svým sestrám vše, jen nezmínila bílého vlka toho chtěla mít jen pro sebe, chtěla ho mít jako své tajemství. Slunce svítalo a muž se pomalu chystal za svojí smečkou. Setkal se svojí smečkou ale myšlenkami byl u dívky, kterou v noci potkal. “Dereku na co myslíš” zeptal se tmavovlasý chlapec se jménem Scott, muž se otřepal a poté odpověděl “Jen jsem si na něco vzpomněl” “Pojďte půjdeme si trochu zařádit do lesa. “ Navrhl mladík se jménem Aiden, usmála se celá smečka kromě Dereka. Co když tam bude pomyslel si Derek. Nakonec kývnul na smečke a vyšel za nimi. Po lese pobíhali vlci různých barev, jeden se přiblíž k mýtině, byl to ten bílý vlk, slabý vítr mu čechral srst. Ucítíl vůni, kterou znal z předešlé noci, vůně se táhla až k jeskyni, ve které nikdo nebyl smutně se otočil a chtěl odejít když se za ním ozvalo “Počkej”. Vlk se otočil za hlasem a uviděl dívku, neobyčejně krásnou. Dívka šla blíž k vlkovi, klekla si k němu a do ucha mu pošeptala “Prosím proměň se do své podoby” vlk se podíval do očí. Dívka si stoupla a stál před ní muž. Chvíli se na sebe dívali a dívka na stavila ruku před sebe muž udělal to samé a jemně se dotkl její ruky, poté propojili své ruce v jednu. “Jsem Bianca” promluvila dívka a přitom koukala na jejich spojené ruce. Muž se podíval na dívku “Já Derek.” Odpověděl. Rychle dívku k sobě přirazil a políbil ji. Konec jsem nechala schválně otevřený, kdyby jste chtěli pokračování :-)

Blood

20. května 2011 v 8:22 | Pussyfoot → Alice
Ahojky tak konečně se zas hlásím a mám tu povídku tak snad se bude líbit :-) možná je
trošičku morbidní :-)

Dívka jejíž vlasy byly černé jako eben a oči měla jako studánky, ležela na břiše téměř nehybně, bylo slyšet jenom její nepravidelné dýchání. Muž, který nad ní ležel se vzrušeně svými tesáky zaryl do její kůže, po které stékala horká krev, při sání její tělo pevně svíral. Jejich ruce se pevně svírali v jednu .

Povídky Angel

19. října 2010 v 22:10 | Pussyfoot → Alice

Začátečník

8. listopadu 2008 v 11:49 | Pussyfoot
Ahoj tak,už před nějakou dobou jsem začala psát povídky tak se vám snad budou líbit.
 
 

Reklama